راهیابی هجده پوستر به بخش نمایشگاه جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان

تاریخ انتشار پست : 1395-9-20 دسته :

با پایان داوری بخش پوستر بیست و سومین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان، هجده پوستر به بخش نمایشگاه راه یافت.

راهیابی هجده پوستر به بخش نمایشگاه جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان

کودک و نوجوان, پوستر, همدان
به نقل از خبرنگار طاها پخش از طاها پخش ؛ مهدی آشنا با اشاره به اینکه هجده پوستر از پانزده طراح به نمایشگاه جشنواره راه یافت افزود:39پوستر از ۲۸ طراح برای ما ارسال شد که از این میان ۱۸ پوستر از ۱۵ طراح برای شرکت در نمایشگاه انتخاب شدند.

وی افزود: مرضیه سرمشقی، آرش شریف زاده، بابک مینقی، بردیا علمی، راضیه پاشایی، زهره اسماعیلی،سجاد حسینی، فاطمه جعفری، با یک اثر و محمد افشار با سه اثر و مهدی غلامی با دو اثر به نمایشگاه راه یافتند.هم چنین سی جونگ یون از کره جنوبی، مانوئل ماسر و شیوا گریندز از آلمان، اتاویا پرون از ایتالیا، پدرواسپیسانچز از آفریقای جنوبی شرکت کنندگان خارجی نمایشگاه هستند.

دبیر تصویر و پوستر بیست و سومین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان ادامه داد: بخش تصویر و پوستر، بخش نوپایی است و این نخستین دوره ای است که به شکل بین المللی برگزار می شود، با وجود اطلاع رسانی هایی که انجام شد، برخی طراحان اطلاع نداشتند اما آثار ارسالی کیفیت خوبی داشتند و امیدوارم که از سال آینده این بخش رونق بیشتری بگیرد.

نفر برگزیده این بخش با داوری قباد شیوا، آرش تنهایی و امیر اسمی انتخاب می شود و جایزه نفر برگزیده هزار دلار خواهد بود.

بیست و سومین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان با دبیری شهرام کرمی ۲۲ تا ٢٧ آذر ماه در استان همدان برگزار می شود.

منبع: باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :