امداد رسانی به 203 خودرو در راه مانده / بارش برف و کولاک در 16 استان کشور

تاریخ انتشار پست : 1395-9-20 دسته : اقتصادی

رییس سالن عملیات مرکز مدیریت راه های کشور گفت : بارش برف، کولاک و باران در 16 استان کشور نقل از شده و تاکنون به 203 دستگاه خودرو در راه مانده امداد رسانی شده است .


بارش برف و کولاک در 16 استان کشور / امداد رسانی به 203 خودرو در راه مانده

16 استان کشور, لزوم همراه داشتن, باران, تجهیزات زمستانی, برف و کولاک, محورهای مسدود
یاسر خالدی رییس سالن عملیات مرکز مدیریت راه های کشور در گفت و گو با طاها پخشطاها پخش با اشاره به آخرین نقل از های حالت راه های کشور اظهار کرد : در حال حاضر 16 استان کشورشامل اردبیل، البرز، قم ، اصفهان ، همدان، گلستان ، مازندران ، گیلان ، قزوین ، خراسان رضوی ، خراسان شمالی ، کرمانشاه ، کردستان ، تهران ، لرستان و سمنان در گیر برف ، کولاک وباران هستند که از این 16 استان سه استان تهران ، گیلان و اردبیل در گیر برف و کولاک و مابقی استان ها با بارش برف و باران مواجه شده اند .

وی ادامه داد : بارش در 110 محور شریانی و 74 محور غیر شریانی کشور نقل از شده و 24 ساعت گذشته در مجموع 48 محور روستایی بازگشایی شده و 738 دستگاه ماشین آلات راهداری با مصرف ده هزار و 492 تن شن و نمک ، 7 هزار و 570 کیلو متر باند برف روبی شده است .

خالدی گفت : بر طبق نقل از های راهداری کشور تاکنون 78 مورد ریزش برداری نقل از شده و این ریزش برداری ها به طور کامل انجام شده است همچنین به 203 دستگاه خودرو امداد رسانی شده و ده تن از هم وطنان در راهدارخانه های کشور اسکان داده شده اند .

رییس سالن عملیات مرکز مدیریت راه های کشور افزود : محورهای شریانی در حال حاضر به جز محور کمربندی دهلران _ اندیمشک تردد جریان دارد و محورهای غیر شریانی شمشک _دیزین ، پونل _ خلخال ، سروآباد_ پاوه ، و اولنگ _ شاهرود مسدود هستند .

وی تصریح کرد : محور غیر شریانی اولنگ – شاهرود به علت عملیات راه سازی که عملیات آن درمحور روستایی غیرشریانی از خرداد سال 93 شروع شده مسدود است و فقط ترددهای محلی و تردد افراد بومی آن مجاز است .

خالدی در پایان گفت : بر طبق آخرین نقل از ها از روز شنبه 20 آذر ماه سال 95 تا پایان هفته حالت جوی این محور غیرشریانی نیمه ابری و ابری اعلام شده و همراه داشتن تجهیزات زمستانی و زنجیر چرخ برای رانندگان در محورهای کوهستانی الزامی است .

منبع: باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :