تصاویری از شاسی بلند جدید رنو

تاریخ انتشار پست : 1394-12-25 دسته : دانستنی های علمی
خودرو car رنو renault شاسی بلند long undercarriage

هنگامی که در سال 2007 میلادی رنو دست به معرفی شاسی بلند جمع و جور یا کراس اوور کولیوس زد، توانست نظرات خیلی از مردم را به سمت آن جلب کند.


وب سایت خودروبانک: هنگامی که در سال 2007 میلادی رنو دست به معرفی شاسی بلند جمع و جور یا کراس اوور کولیوس زد، توانست نظرات خیلی از مردم را به سمت آن جلب کند. چندی پیش هم در یکی از نمایشگاه های خودرویی شاهد معرفی کراس اووری جدید توسط رنو تحت عنوان "کجار" یا "قاجار" بودیم که گفته می شد به عنوان جانشینی برای رنو کولیوس پا به میدان می گذارد، ولی یکی دو روز پیش تصاویری جاسوسی از شاسی بلند جدید رنو در رسانه ها منتشر شد بنا بر گفته ها، جانشین آینده کولیوس خواهد بود.

شاسی بلند, رنو, خودرو
رنو ماکسون 2017، نام شاسی بلند جدید رنو است که با طراحی آشنا در رده شاسی بلندهای سایز متوسط قرار داشته و قرار است پس از معرفی، به عنوان جانشین رنو کولیوس در بازار فعالیت کند که هم طراحی بهتر و هم اندازه ای بزرگ تر از کولیوس دارد. تصاویر گرفته شده از این محصول، در جاده های سرد شمالی سوئد تهیه شده که به نظر می رسد در حال گذراندن تست خود باشد.

رنو, خودرو, شاسی بلند
در مقایسه با کولیوس، رنو ماکسون خودرویی بزرگ تر خواهد بود که هم سواری بهتر و پویاتری دارد و هم می توان از 7 صندلی برای نشستن سرنشینان در آن استفاده کرد که بنا بر اظهارات، برای اولین بار در پایان ماه آوریل سال جاری در یکی از نمایشگاه های خودرویی چین معرفی می شود.

 خودرو, رنو, شاسی بلند
در خصوص بخش پیشرانه و انتقال قدرت هم چندان اطلاعاتی در دسترس نیست، ولی شایعه وار گفته شده که ممکن است این شاسی بلند از مشخصات نیسان X-Trail استفاده کند که فعلا می توان به وجود جعبه دنده ای اتوماتیک انتقال متداول CVT یا جعبه دنده ای اتوماتیک دوکلاچه EDC اطمینان داشت.

رنو, شاسی بلند, خودرو


شاسی بلند, رنو, خودرو


شاسی بلند, خودرو, رنو


 خودرو, رنو, شاسی بلند


 خودرو, رنو, شاسی بلند


رنو, خودرو, شاسی بلند


 خودرو, رنو, شاسی بلند


شاسی بلند, رنو, خودرو


مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :