هشدار برای کاربران گوشی های آیفون

تاریخ انتشار پست : 1395-10-11 دسته : دانستنی های علمی

به تازگی خطر جدیدی سرویس یپام رسان گوشی های آیفون را تهدید می کند که از طریق باز کردن یک پیام متنی برای گوشی مشکل جدی ایجاد می کند. این پیام که از سوی iCloud Drive برای کاربران ارسال می شود، می تواند برنامه پیام رسان گوشی را به طور دائم از کار بیندازد.


مجله دیجی کالا - فرشته سلیمانی: به تازگی خطر جدیدی سرویس یپام رسان گوشی های آیفون را تهدید می کند که از طریق باز کردن یک پیام متنی برای گوشی مشکل جدی ایجاد می کند. این پیام که از سوی iCloud Drive برای کاربران ارسال می شود، می تواند برنامه پیام رسان گوشی را به طور دائم از کار بیندازد.

هشدار برای کاربران گوشی های آیفون

گوشی, اپل, آیفون, پیام رسان

در این پیام گفته می شود حجم پیام های شما به حداکثر رسیده و برای مدیریت این موضوع باید به آدرس ضمیمه شده بروید. اما به محض این که کاربران می خواهند به این آدرس بروند، برنامه متوقف می شود و واکنشی به لمس کاربر نشان نمی دهد. البته با مراجعه به قسمت اپلیکیشن های در حال استفاده می توانید برنامه را ببندید اما پس که دوباره برنامه ی پیام رسان را باز می کنید، با یک صفحه ی سفید مواجه می شوید که این یعنی پیام رسان گوشی تان از کار افتاده است! این اتفاق ممکن است برای کاربران نسخه های iOS 9 تا iOS 10.2.1 (نسخه های بتای ۱ و بتا ۲) بیفتد.

پیش از این هم سابقه داشته که یکی از همین پیام های عجیب در گوشی های آیفون باعث متوقف کردن کار برنامه یا هنگ کردن گوشی شود. اما در همه ی موارد خروج از برنامه یا نهایتا ریست کردن گوشی مشکل را حل می کرد. این بار ظاهرا حتی خاموش و روشن کردن گوشی هم فایده ندارد و کاربر دیگر قادر به ارسال یا دریافت پیامک نخواهد بود. مشخصا این مشکل بزرگی است که اپل هم در حال پیگیری برای رفع آن است اما در حال حاضر تنها توصیه ای که می توان داشت این است که روی فایل ها یا آدرس های ضمیمه شده در این گونه پیام ها تپ نکنید و این توصیه را به اطرافیانتان هم انتقال دهید.

منبع : برترینهاتازگی خطر جدیدی سرویس یپام رسان گوشی های آیفون را تهدید می کند که از ... این پیام که از سوی iCloud Drive برای کاربران ارسال می شود، می تواند ... هشدار برای کاربران گوشی های آیفون | خبر فارسی هشدار برای کاربران گوشی های آیفون. مجله دیجی کالا - فرشته سلیمانی: به تازگی خطر جدیدی سرویس یپام رسان گوشی های آیفون را تهدید می کند که از طریق باز کردن ... هشدار برای کاربران گوشی های آیفون - جستجوگر اخبار تی نیوز مجله دیجی کالا - فرشته سلیمانی: به تازگی خطر جدیدی سرویس یپام رسان گوشی های آیفون را تهدید می کند که از طریق باز کردن یک پیام متنی برای ... هشدار برای کاربران گوشی های آیفون به تازگی خطر جدیدی سرویس یپام رسان گوشی های آیفون را تهدید می کند که از طریق باز کردن یک پیام متنی برای گوشی مشکل جدی ایجاد می کند. هرلحظه، هشدار برای کاربران گوشی های آیفون به تازگی خطر جدیدی سرویس یپام رسان گوشی های آیفون را تهدید می کند که از طریق باز کردن یک پیام متنی برای گوشی مشکل جدی ایجاد می کند. هشدار ایرانسل به کاربران گوشی های آیفون - آسمونی mtn alert to iphone users هشدار ایرانسل به کاربران گوشی های آیفون. 1394/07/05. دلیل اختلال برخی مشترکان ایرانسل در استفاده از شبکه نسل چهارم موبایل مشخص شد ... هشدار برای کاربران گوشی های آیفون به تازگی خطر جدیدی سرویس یپام رسان گوشی های آیفون را تهدید می کند که ... کاربران ارسال می شود، می تواند برنامه پیام رسان گوشی را به طور دائم از کار ... هشدار ایرانسل به کاربران گوشی های آیفون | دمادم دلیل اختلال برخی مشترکان ایرانسل در استفاده از شبکه نسل چهارم موبایل مشخص شد. به گزارش صبحانه، ایرانسل با ارسال پیامک اطلاع رسانی به کاربران آیفون از ... هشدار جدی به کاربران گوشی های اپل | عمارنامه،نوای دیجیتال بصیرت با ... اعتراف اوباما به ممنوعیت استفاده از گوشی "آیفون" ساخت "شرکت اپل" در حالی بیان می شوند که پس از افشای جاسوسی آمریکا از تلفن همراه "آنگلا مرگل" ... هشدار های Lightening Port گوشی های آیفون را جدی بگیرید - آریو پیام ... لازم به ذکر است که کاربران گوشی های آیفون SE نیز می توانند از مزایای این سیستم حد اکثر استفاده را ببرند . این سیستم هشدار به منظور حفظ ..

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :