تصویر شخصیت شناسی از روی پروفایل

تاریخ انتشار پست : 1395-10-21 دسته : دانستنی های علمی

به اعتقاد بعضی انتخاب تصویر مناسب می تواند باعث پیشرفت فرد در کار و حتی زندگی اجتماعی شود و بر تصویر انتخاب تصویر نامناسب به شدت چهره فردی و اجتماعی افراد را مخدوش می کند. بنابراین از انتخاب تصویر پروفایلتان رد نشوید و در انتخاب آن دقت کنید.وب سایت کلیک: اینکه چه عکسی را در پروفایل خود در شبکه های اجتماعی قرار دهید بی اهمیت نیست. برتصویر باید بدانید که این تصویر می تواند نشان دهنده شخصیت شما باشد. بعد با ما همراه باشید اگر می خواهید یک عکس خوب را برای پروفایلتان انتخاب کنید.

شخصیت شناسی از روی تصویر پروفایل

پروفایل, سلفی, دانشمندان

 در این روزها که استفاده از شبکه های اجتماعی همه گیر شده است و هر کاربری دارای چندین پروفایل در شبکه های متفاوت است، انتخاب تصویر پروفایل اهمیت دارد. تا جایی که حتی تصویری که کاربران در شبکه های اجتماعی به اشتراک می گذارند مانند یک آینه نشان دهنده هویت آن ها است و بی دقتی در انتخاب آن می تواند نتایج منفی را برایشان به دنبال داشته باشد.

به اعتقاد بعضی انتخاب تصویر مناسب می تواند باعث پیشرفت فرد در کار و حتی زندگی اجتماعی شود و بر تصویر انتخاب تصویر نامناسب به شدت چهره فردی و اجتماعی افراد را مخدوش می کند. بنابراین از انتخاب تصویر پروفایلتان رد نشوید و در انتخاب آن دقت کنید.

برای انتخاب تصویر پروفایل نکات زیر را مد نظر قرار دهید:

دروغ نگویید خودتان باشید تا به شما اعتماد شود

یک تصویر ساده از خودتان بگذارید. تصویری که هویت شما را نشان دهد. خودتان را مخفی نکنید. دروغ نگویید و با وسایلی چون ماشین های گران قیمت، ساعت و یا سایر وسایل زینتی تصویر نیندازید. زیرا در نظر دیگران به ویژه افرادی که شما را می شناسند فردی دروغگو شناخته می شوید.

شاد باشید تا به دیگران روحیه شاد و سرزندگی را منتقل کنید

تصویر های غمگین از خودتان نگذارید. بهترین تصویر داشتن لبخندی کوچک بر دهان است که شما را صمیمی و مهربان و با انرژی مثبت توصیف می کند. شاد بودن و خندیدن بیش از حد در تصویر هم می تواند شما را در نظر کارفرما و مدیرتان فردی فاقد قدرت اراده و مسئولیت نشان دهد.

هرگز عکسی با لباس های غیر عادی و رنگ های تند انتخاب نکنید

از  قرار دادن تصویر پروفایل در حالی که لباس هایی با رنگ های جیغ و غیر متعارف پوشیده اید خودداری کنید زیرا می تواند ذهنیتی منفی در افرادی که صفحه شما را بازدید می کنند ایجاد کند. این موضوع به ویژه برای خانم ها اهمیت بیشتری دارد و می تواند باعث نگرش منفی یا مثبت درباره آن ها شود.

از خودتان سلفی بگیرید

تحقیقات پژوهشگران نشان داده است که افرادی که تصویر سلفی خود را در شبکه های اجتماعی قرار می دهند بیشتر مورد توجه و علاقه بازدید کنندگان قرار می گیرند. با صرف اندکی وقت و سلیقه و یادگیری تکنیک های گرفتن تصویر سلفی می توانید تصویر هایی زیبا از خودتان را به اشتراک بگذارید تا دیگران شما را دارای روحیه ماجراجو و با انگیزه برآورد کنند. همچنین مدیران کارمندان خلاق را بیشتر استخدام می کنند.

از مناظر طبیعی یا نماهای شهری زیبا کمک بگیرید

اگر نمی خواهید درباره خانه یا محل کار خود اطلاعاتی به افراد بدهید می توانید در کنار مناظر طبیعی یا در کنار ساختمان ها و یا هر محلی که دوست دارید و به شما احساس سرزندگی می دهد تصویر بگیرید و آن را به عنوان تصویر پروفایل خود قرار دهید تا دیگران برهمان اساس درباره شما قضاوت کنند.

برای تصویر خوب کارهای خطرناک نکنید

بعضی افراد این روزها در جهان برای گرفتن تصویر های زیبا دست به ماجراجویی های خطرناک می زنند و حتی جان خود را از دست می دهند. همیشه سعی کنید حد اعتدال را در گرفتن تصویر در نظر بگیرید تا مورد اطمینان وعلاقه دیگران قرار بگیرید.

منبع : برترینها

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :