پیام رسان تلگرام به اندروید وِر 2 آمد

تاریخ انتشار پست : 1395-11-23 دسته : دانستنی های علمی

اندروید ور ۲.۰ به تازگی از جانب گوگل معرفی شده است و در این نسخه از سیستم عامل تجهیزات پوشیدنی شاهد بهینه سازی و امکانات جدیدی هستیم، در این بین باخبر شدیم اپلیکیشن پیام رسان تلگرام نیز راه خود را به نسخه جدید اندروید ور باز کرده است.وب سایت فارنت - محمد کاملان: اندروید ور ۲.۰ به تازگی از جانب گوگل معرفی شده است و در این نسخه از سیستم عامل تجهیزات پوشیدنی شاهد بهینه سازی و امکانات جدیدی هستیم، در این بین باخبر شدیم اپلیکیشن پیام رسان تلگرام نیز راه خود را به نسخه جدید اندروید ور باز کرده است.

پیام رسان تلگرام به اندروید وِر 2 آمد


اگر از طرفداران ساعت های هوشمند باشید قطعا به خبر انتشار اندروید ور نسخه ۲.۰ برخورده اید. سعی کردیم در همان ابتدای معرفی نسخه ۲.۰ اندروید ور از جانب گوگل، نگاهی به ویژگی ها و قابلیت های مهم اندروید ور نسخه ۲.۰  نیز داشته باشیم. با این حساب به احتمال عمده می دانید که یکی از قابلیت های جدید حاضر در اندروید ویر ۲.۰  اجازه نصب مستقیم اپلیکیشن از گوگل پلی بر روی ساعت هوشمند است.

در این بین باخبر شدیم، اپلیکیشن تلگرام از این ویژگی جدید در اندروید ور نسخه ۲.۰ به نفع خود استفاده کرده است و نسخه ای مخصوص ساعت های هوشمند اندرویدی راهی بازار کرده است.

بنا به اعلامیه جدیدی که از جانب تلگرام در خصوص انتشار نسخه اندروید ور ۲.۰ برای ساعت های هوشمند منتشر شده، به قابلیت های این نسخه جدید از اپلیکیشن تلگرام نیز اشاره کوتاهی شده است. تلگرام مدعی است پیام رسان نسخه اندروید ور ۲.۰ تلگرام همانند آنچه در گوشی های هوشمند شاهد آن هستیم عمل می کند و کاربر قادر است تا به پیام های صوتی و متنی در کنار استیکرهای محبوب تلگرام دسترسی داشته باشد.

پیام رسان تلگرام به اندروید وِر 2 آمد


لازم به ذکر است که تلگرام از قابلیت های جدیدی نوشتاری که به تازگی از جانب گوگل در اندروید ور ۲.۰ تعبیه شده است نیز بهره گرفته است. نسخه اندروید ویر ۲.۰ اپلیکیشن تلگرام به کاربران اجازه می دهد در تلگرام برای خود گروه ایجاد کنند، فهرست تماس ها را بررسی کنند و بنا به سلیقه خود، تم های زیبایی را انتخاب نمایند.

تلگرام در صحبت های خود اشاره کرده است که اضافه کردن تِم به اپلیکیشن اصلی تلگرام نیز در دست توسعه است و به زودی این ویژگی جدید و پرطرفدار به تلگرام اضافه می شود.

به این ترتیب با توجه به پیشرفتی که در ساعت های هوشمند شاهد هستیم و امکانات نرم افزاری جدیدی که گوگل در نسخه جدید اندروید ور ۲.۰ در اختیار توسعه دهندگان قرار داده است، انتظار می رود در آینده شاهد پیشرفت بیشتر ساعت های هوشمند باشیم.

منبع : برترینها

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :