میتسوبیشی مدل Eclipse را احیا می کند

تاریخ انتشار پست : 1395-11-27 دسته : دانستنی های علمی

کمپانی ژاپنی میتسوبیشی قصد دارد که مدل جدید «اکلیپس» (Eclipse) را در نمایشگاه ژنو ۲۰۱۷ معرفی کند و تولید آن را به زودی از سر بگیرد. اکلیبعد اصطلاحی است که در علم نجوم مورد استفاده قرار می گیرد و به معنی خسوف و کسوف است.مجله دیجی کالا - خشایار شاهسون: کمپانی ژاپنی میتسوبیشی قصد دارد که مدل جدید «اکلیپس» (Eclipse) را در نمایشگاه  ژنو ۲۰۱۷ معرفی کند و تولید آن را به زودی از سر بگیرد. اکلیبعد اصطلاحی است که در علم نجوم مورد استفاده قرار می گیرد و به معنی خسوف و کسوف است.

میتسوبیشی مدل Eclipse را احیا می کند


از طرف دیگر، اکلیبعد نام یکی از محصولات قدیمی میتسوبیشی بوده که در قالب کلاس کوپه از سال ۱۹۸۹ تا ۲۰۱۲ تولید شده است؛ اما به نظر می رسد که مدل جدید در کلاس کراس اور قرار دارد.

تصاویر منتشر شده از این کراس اور کامپکت نشان می دهد که میتسوبیشی، اصول طراحی نسل های گذشته ی این محصول را هنوز در چهره ی این مدل نگه داشته است. به طور مثال، در برآمدگی نمای سپر جلو و بخش انتهایی این کراس اور حدید از سیاست های کلی نسل های قبل که همان مدل کوپه بوند، پیروی کرده است. میتسوبیشی در نمای کناری، اکلیبعد را همانند اسپرت استیشن طراحی کرده است. روی هم رفته اکلیبعد ظاهر تلفیقی از دو کلاس کوپه و شاسی بلند دارد. رنگ قرمز پررنگی هم که برای این خودرو انتخاب شده، از صحنه ی کسوف الهام گرفته است.

میتسوبیشی مدل Eclipse را احیا می کند


در مورد مشخصات فنی هنوز اطلاعات موثقی در دست نیست و تا زنده شدن مدل اکلیبعد میتسوبیشی باید تا نمایشگاه ژنو منتظر بمانیم. بی شک زنده کردن نام یک مدل قدیمی برای میتسوبیشی یک سیاست مهم بوده تا بتواند با تولید یک مدل جدید کراس اور کوچک به رقابت خودروسازانی مثل رنو، ب ام و و هیوندای برود.

منبع : برترینها

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :